برپایی همایش پیاده‌روی مدافعان سلامت در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس/گزارش خبری

15 ارديبهشت 1402
همایش پیاده‌روی به ‌مناسبت هفته سلامت با شعار، سلامت برای همه با پزشکی خانواده توسط مدافعان سلامت مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس برگزار شد.

بنا به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس، همایش پیاده‌روی به ‌مناسبت هفته سلامت با شعار سلامت برای همه با پزشکی خانواده که توسط تیم مدیریتی، درمانی و پرسنل مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس برگزار شد.

ریس مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس در این همایش گفت: امیدواریم که با تلاش و پشتکار روزافزون و برنامه‌ریزی عملیاتی منسجم تیم مدیریتی و کادر درمان این مرکز، شاهد روزی باشیم که به فرموده امام راحل(ره) بیمار تنها رنج بیماری را متحمل باشد.

دکتر زهرا سادات جلالیان اضافه‌کرد: یکی از اهداف مهم و اولویت‌های کاری مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس ارایه بالاترین سطح خدمات به‌صورت عادلانه، توأم با رضایتمندی کامل ارباب رجوع است.

در این مراسم که با استقبال پرسنل مواجه شد از پزشکان و پرستاران برگزیده حوزه سلامت مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج فارس تقدیر شد و برگزاری مسابقه به‌همراه اهداء جوایز ارزنده و صرف صبحانه سالم از جمله دیگر برنامه‌های این همایش بود.

گرامیداشت هفته سلامت هر ساله از 9 لغایت 15 اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود.

 

انتهای پیام/ م.ک


کلمات کلیدی:
پیاده.روی     هفته.سلامت     شهدای.خلیج.فارس    

تاریخ بروز رسانی:   15 ارديبهشت 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >